Telekom DG jako firma specjalistyczna zapewni Państwu profesjonalną i rzetelną obsługę w zakresie rozwiązań, teleinformatycznych, telekomunikacyjnych oraz serwisu.

Doświadczenie oraz wiedza, jaką zdobyliśmy jest dla Państwa gwarancją realizacji najbardziej wyrafinowanych projektów.

Wszystkich naszych klientów traktujemy indywidualnie, wszystkim gwarantujemy obsługę najwyższej jakości by byli przekonani, że zdecydowali właściwie i dobrze zainwestowali swoje pieniądze.

Nasze usługi mogą mieć charakter doraźny, zadaniowy lub stały:

– usługi mają charakter doraźny, jeżeli świadczone są na podstawie jednorazowego zlecenia (np. usunięcie awarii, konsultacje, naprawy itp.)

– usługi mają charakter zadaniowy, jeżeli świadczone są na podstawie jednorazowej umowy o wykonanie konkretnego zadania w określony sposób i w określonym czasie (np. wykonanie projektu, budowa okablowania, wykonanie serwisu, przeniesienie sprzętu, demontaże itp.)

– usługi mają charakter stały, jeżeli świadczone są w sposób ciągły i są wykonywane na podstawie stosownej umowy (np. umowa o stały nadzór serwisowy systemu, której szczególnym elementem jest z reguły określony czas reakcji serwisowej).

Ceny naszych usług:

– wynagrodzenie za wykonanie usług doraźnych kalkulujemy w oparciu o stawki godzinowe.

– wynagrodzenie za wykonanie usług zadaniowych ma charakter umowny i wynika z ustaleń i negocjacji.

– wynagrodzenie za wykonywanie usług stałych ma charakter ryczałtowy i jest ustalane z klientem na etapie podpisywania umowy.

Firma Usługi Teleinformatyczne TELEKOM DG na wszystkie swoje prace udziela 24-miesięcznej gwarancji.